Kalender

:

Aanmelden

:


:

Inschrijven

Klik hier om u in te schrijven als u nog geen account heeft.

Om ruimtes te kunnen reserveren en om de nieuwsbrief te onvangen dient u ingeschreven te zijn.

Contact

Stichting Oos heim
Clermontstraat 10
6269 CE Margraten
Tel: 043–8516117
Limburg

Loterij ten behoeve van Nieuwbouw Oos Heim

Geplaatst door Roel Moonen/Oos Heim op 02-03-2016 om 10:15h

Vanaf zaterdag 5 maart kunt u vrijwilligers vanuit Stichting Oos Heim aan uw deur verwachten. Zij zullen u vragen om deel te nemen aan de eenmalige loterij ten behoeve van de nieuwbouw van Gemeenschapshuis Oos Heim. Wij hopen dat wij op uw steun mogen rekenen.

Onze vrijwilligers zijn aangesloten bij een van de 14 verenigingen die onderdeel uit maken van Stichting Oos Heim. Deze verenigingen vormen een belangrijke schakel in ons dorp en zijn min of meer afhankelijk van de nieuwbouw voor hun voortbestaan. De afgelopen jaren hebben de leden van deze verenigingen de schouders eronder gezet, samen met de aannemer, constructie- en installatiebedrijven uit Margraten.Hierdoor krijgen wij een prachtig Gemeenschapshuis, dat eer doet aan onze gekozen motto’s: Van, Voor en Door Margraten en Same Nao Nuuj.
De loterij is de laatste grote actie om voldoende financiën bij elkaar te krijgen richting de opening van 1 april. Naast de vele verenigingen ondersteunen ook veel bedrijven in Margraten onze nieuwbouw. Hierdoor hebben wij voor deze loterij een prachtig prijzenpakket kunnen samenstellen met een totale waarde van meer dan €7.500, verdeeld over 50 prijzen. De prijzen variëren van een elektrische fiets, Ultra HD TV tot waardebonnen van de vele ondernemers. Zie bijgaand overzicht voor alle prijzen: pdf Overzicht prijzen loterij
Wij mogen maximaal 1.250 loten verkopen en deze kosten € 25,00 per stuk. Tijdens het openingsweekend op zaterdag 2 april vindt de trekking plaats onder toezicht van notaris Suzanne Maijer-Drissen. U kunt uw prijs deze avond direct afhalen tegen overlegging van het winnend lot. Daarnaast wordt de trekkingsuitslag gepubliceerd via de website van Oos Heim, in Oet de Riestepot en de Etalage. De kansspelbelasting wordt door Stichting Oos Heim verzorgd; u hoeft dus over een gewonnen prijs niets af te dragen. U kunt de vergunning die wij hebben ontvangen van de Kansspelautoriteit nalezen, door op deze link te klikken:pdf Vergunning Kansspelautoriteit Loterij

Openingsweekend
Uiteraard bent u van harte welkom in ons nieuwe Gemeenschapshuis.Op vrijdag 1 april vindt de feestelijke opening plaats. Het programma start om 19:00 uur en iedereen is uitgenodigd. Zaterdag 2 april vindt vanaf 20:00 uur de trekking van de loterij plaats met aansluitend een feestavond om de opening te vieren. De toegang is gratis, zodat iedereen de mogelijkheid heeft om de nieuwbouw te bewonderen.

Tot slot
Wij kunnen niet genoeg benadrukken hoeveel geweldige ondersteuning wij de afgelopen jaren mochten ontvangen vanuit de gemeenschap Margraten. Zo hebben meer dan honderd vrijwilligers deze nieuwbouw mogelijk gemaakt. Deze ondersteuning is echt hartverwarmend en benadrukt het belang van ons Gemeenschapshuis.

Namen de Stichting en alle aangesloten verenigingen, van harte bedankt!

Met vriendelijke groet en graag tot ziens,
Stichting Oos Heim

Aangesloten verenigingen:
Carnavalsvereniging de Nachdravers
Carnavalsvereniging de Rieste
EHBO Margraten
Jeugdcarnavalsvereniging de Nachdravers
Jeugdcarnavalsvereniging de Rieste
Kerkbestuur H. Margarita Parochie Margraten
Kerkkoor St. Cecilia Margraten
Koninklijk erkende Harmonie Concordia Margraten
Margratens Toneel Gezelschap
Schutterij St. Sebastianus Margraten
Seniorenvereniging Blijvende Levensvreugde
Voetbalvereniging RKVVM
Werelddans Margraten
Zijactief


Er zijn 0 reacties op dit bericht.

De laatste 10 nieuwsberichten


11-03-2022Stemt u op ons Gemeenschapshuis voor zonnepanelen
16-01-2022Gemeenschapshuis Oos Heim voor de meeste activiteiten weer geopend
20-09-2021Obligatielening – Uitloting 2021
07-07-2021Gemeenschapshuis Oos Heim is weer volledig geopend
07-07-2021COVID-19 instructies Gemeenschapshuis Oos Heim juli 2021
21-10-2020COVID-19 instructies Gemeenschapshuis Oos Heim oktober
03-06-2020Gemeenschapshuis Oos Heim voor kleinere activiteiten weer geopend
24-03-2020Gemeenschapshuis Oos Heim is gesloten voor alle activiteiten vanwege COVID-19
24-03-2020Sluiting bloedprikdienst Maastricht UMC+
14-03-2020Concert Fanfare St. Gertrudis geannuleerd
 

© Copyright 2014-2023 Gemeenschapshuis Oos Heim Margraten, alle rechten voorbehouden.
Deze website werd gebouwd door Xzyra.