Gemeenschapshuis Oos Heim Margraten is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site.

We gebruiken cookies en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden:
 • het optimaliseren van de website
 • het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties
 • de integratie van social media
 • het verzamelen en analyseren van statistieken en enquetes.

  Voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen deze cookies plaatsen via deze site, zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van YouTube of via de Facebook-knoppen.


  Klik hier om toestemming te geven of lees hier meer over het gebruik van cookies op deze website.

 • Kalender

  :

  Aanmelden

  :


  :

  Inschrijven

  Schrijf uzelf hier in.

  Om ruimtes te kunnen reserveren en om de nieuwsbrief te onvangen dient u ingeschreven te zijn.

  Contact

  Stichting Oos heim
  Clermontstraat 10
  6269 CE Margraten
  Tel: 043–8516117
  Limburg

  Loterij ten behoeve van Nieuwbouw Oos Heim

  Geplaatst door Roel Moonen/Oos Heim op 02-03-2016 om 11:15h

  Vanaf zaterdag 5 maart kunt u vrijwilligers vanuit Stichting Oos Heim aan uw deur verwachten. Zij zullen u vragen om deel te nemen aan de eenmalige loterij ten behoeve van de nieuwbouw van Gemeenschapshuis Oos Heim. Wij hopen dat wij op uw steun mogen rekenen.

  Onze vrijwilligers zijn aangesloten bij een van de 14 verenigingen die onderdeel uit maken van Stichting Oos Heim. Deze verenigingen vormen een belangrijke schakel in ons dorp en zijn min of meer afhankelijk van de nieuwbouw voor hun voortbestaan. De afgelopen jaren hebben de leden van deze verenigingen de schouders eronder gezet, samen met de aannemer, constructie- en installatiebedrijven uit Margraten.Hierdoor krijgen wij een prachtig Gemeenschapshuis, dat eer doet aan onze gekozen motto’s: Van, Voor en Door Margraten en Same Nao Nuuj.
  De loterij is de laatste grote actie om voldoende financiën bij elkaar te krijgen richting de opening van 1 april. Naast de vele verenigingen ondersteunen ook veel bedrijven in Margraten onze nieuwbouw. Hierdoor hebben wij voor deze loterij een prachtig prijzenpakket kunnen samenstellen met een totale waarde van meer dan €7.500, verdeeld over 50 prijzen. De prijzen variëren van een elektrische fiets, Ultra HD TV tot waardebonnen van de vele ondernemers. Zie bijgaand overzicht voor alle prijzen: pdf Overzicht prijzen loterij
  Wij mogen maximaal 1.250 loten verkopen en deze kosten € 25,00 per stuk. Tijdens het openingsweekend op zaterdag 2 april vindt de trekking plaats onder toezicht van notaris Suzanne Maijer-Drissen. U kunt uw prijs deze avond direct afhalen tegen overlegging van het winnend lot. Daarnaast wordt de trekkingsuitslag gepubliceerd via de website van Oos Heim, in Oet de Riestepot en de Etalage. De kansspelbelasting wordt door Stichting Oos Heim verzorgd; u hoeft dus over een gewonnen prijs niets af te dragen. U kunt de vergunning die wij hebben ontvangen van de Kansspelautoriteit nalezen, door op deze link te klikken:pdf Vergunning Kansspelautoriteit Loterij

  Openingsweekend
  Uiteraard bent u van harte welkom in ons nieuwe Gemeenschapshuis.Op vrijdag 1 april vindt de feestelijke opening plaats. Het programma start om 19:00 uur en iedereen is uitgenodigd. Zaterdag 2 april vindt vanaf 20:00 uur de trekking van de loterij plaats met aansluitend een feestavond om de opening te vieren. De toegang is gratis, zodat iedereen de mogelijkheid heeft om de nieuwbouw te bewonderen.

  Tot slot
  Wij kunnen niet genoeg benadrukken hoeveel geweldige ondersteuning wij de afgelopen jaren mochten ontvangen vanuit de gemeenschap Margraten. Zo hebben meer dan honderd vrijwilligers deze nieuwbouw mogelijk gemaakt. Deze ondersteuning is echt hartverwarmend en benadrukt het belang van ons Gemeenschapshuis.

  Namen de Stichting en alle aangesloten verenigingen, van harte bedankt!

  Met vriendelijke groet en graag tot ziens,
  Stichting Oos Heim

  Aangesloten verenigingen:
  Carnavalsvereniging de Nachdravers
  Carnavalsvereniging de Rieste
  EHBO Margraten
  Jeugdcarnavalsvereniging de Nachdravers
  Jeugdcarnavalsvereniging de Rieste
  Kerkbestuur H. Margarita Parochie Margraten
  Kerkkoor St. Cecilia Margraten
  Koninklijk erkende Harmonie Concordia Margraten
  Margratens Toneel Gezelschap
  Schutterij St. Sebastianus Margraten
  Seniorenvereniging Blijvende Levensvreugde
  Voetbalvereniging RKVVM
  Werelddans Margraten
  Zijactief


  Er zijn 0 reacties op dit bericht.

  De laatste 10 nieuwsberichten


  23-09-2019Obligatielening – Uitloting 2019
  09-04-2019De Domijnen in coproductie met Toneelgroep Maastricht - De laatste getuige
  08-04-2019Broelof Toneelgroep de Bron
  30-08-2018Obligatielening - Uitloting 2018
  29-08-2018Derek Ogilvie Hello Again Tour op 1 december in Oos Heim
  19-03-2018DRUMBANDFESTIVAL MUZIEKFEDERATIE LZW IN MARGRATEN
  31-10-2017Bruisterbosch, vaders en moeders een documentaire film
  23-09-2017Controleren proefdrukken en onthulling vrijwilligerswand en sponsorwand Oos Heim
  13-09-2017Obligatielening - Uitloting 2017
  11-07-2017WMC on Tour in Oos Heim
   

  © Copyright 2014-2019 Gemeenschapshuis Oos Heim Margraten, alle rechten voorbehouden.
  Deze website werd gebouwd door Xzyra.