Kalender

:

Aanmelden

:


:

Inschrijven

Klik hier om u in te schrijven als u nog geen account heeft.

Om ruimtes te kunnen reserveren en om de nieuwsbrief te onvangen dient u ingeschreven te zijn.

Contact

Stichting Oos heim
Clermontstraat 10
6269 CE Margraten
Tel: 043–8516117
Limburg

Maandoverzicht

Nieuwe reservering

<<< Oktober 2021 >>>

 

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
27 sept2829301 okt23
wk
39
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
13:00 Envida projectgroep Implementatie
14:00 Driehoeksoverleg Heuvelland
16:30 Saxofoonles
16:45 slagwerklessen Schutterij
19:00 bridge club
19:00 Nicole Jöris BodyTraining
19:30 Overleg Rieste
20:30 Antoon's aerobic
8:45 Nicole Jöris BodyTraining
9:00 Sessie MA's en bestuurssecretariaat
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
9:00 Opleiding sociaal team
10:00 dansen 50 plus
10:30 Envida Thuiszorg
14:00 VTH
15:00 slagwerk
16:00 klarinet concordia
16:30 dwarsfluit concordia
18:00 Slagwerkles Sint Rosa
18:00 Klarinetles Sint Rosa
18:00 Hoornles
18:00 dwarsfluit les Sibbe
19:30 klaarmaken zaal
19:30 Kerkelijk Zangkoor
20:00 Repetitie drumband
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
9:30 schilderen
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
10:45 St. Swem
13:30 Soos middag
16:30 slagwerklessen Schutterij
18:30 Hoornles
19:30 Werelddans
21:00 Werelddans
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
10:00 Nicole Jöris BodyTraining
13:00 MO overleg
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Schildersgroep
20:00 Repetitie
8:00 Opbouw studiedag informele zorg
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
10:00 schilderen
10:00 studiedag
14:15 Sociaal vitaal
17:00 Klaus Fehr Horns Testen
19:00 Drumband Schutterij
20:00 Repetitie fanfare St. Blasius Cadier en Keer
20:00 Vergadering DB Oos Heim
22:00 Repetitie fanfare St. Blasius Cadier en Keer
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
16:00 jeugdharmonie
18:00 DB Oos Heim


9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.




45678910
wk
40
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
16:30 Saxofoonles
16:45 slagwerklessen Schutterij
19:00 bridge club
19:00 Nicole Jöris BodyTraining
19:30 Fotogroep
20:30 Antoon's aerobic
9:00 Opleiding sociaal team
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
10:00 dansen 50 plus
10:00 Teamstart Beleidsteam M&S
12:30 Teamoverleg Envida Cadier en Keer
15:00 klarinet concordia
15:00 slagwerk
16:30 dwarsfluit concordia
18:00 Slagwerkles Sint Rosa
18:00 Hoornles
18:00 Klarinetles Sint Rosa
18:00 dwarsfluit les Sibbe
19:30 klaarmaken zaal
19:30 Kerkelijk Zangkoor
20:00 Repetitie drumband
20:00 bestuursvergadering
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
9:30 schilderen
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
10:00 werkgroep proces WMO jeugd
10:45 St. Swem
13:30 Soos middag
16:30 slagwerklessen Schutterij
19:30 Werelddans
21:00 Werelddans
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
10:00 Nicole Jöris BodyTraining
12:30 Envida thuisteam Margraten
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Repetitie
20:00 Schildersgroep
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
10:00 schilderen
13:15 overleg Envida
14:15 Sociaal vitaal
15:30 sociaal vitaal vervolg
19:00 Jaarvergadering EHBO Margraten
9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
16:30 repetitie met solist



9:00 In verband met Covid-19 maatregelen, zijn de vergaderruimtes samengevoegd.
13:00 Concert met solist
13:00 Concert met solist
13:00 concert met solist matinee

11121314151617
wk
41
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
16:30 Saxofoonles
19:00 bridge club
19:00 Nicole Jöris BodyTraining
19:30 ZijActief vergadering
20:30 Antoon's aerobic
10:00 dansen 50 plus
13:00 overleg envida
14:00 VTH gemeente - Valkenburg
15:00 klarinet concordia
15:00 slagwerk
16:30 dwarsfluit concordia
18:00 dwarsfluit les Sibbe
18:00 Slagwerkles Sint Rosa
18:00 Hoornles
18:00 Klarinetles Sint Rosa
19:30 klaarmaken zaal
19:30 Kerkelijk Zangkoor
19:30 overleg de rieste en Nachdravers
20:00 Repetitie drumband
9:00 Informatiemanagement Jonathan
9:30 schilderen
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
10:45 St. Swem
13:30 Soos middag
16:30 slagwerklessen Schutterij
10:00 Nicole Jöris BodyTraining
15:00 Werkgroep H en R.
15:00 Werkgroep H en R.
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Schildersgroep
20:00 Repetitie
10:00 schilderen
12:45 Teamoverleg Banholt/Mheer
14:15 Sociaal vitaal
16:15 sociaal vitaal vervolg
19:00 Drumband Schutterij










18192021222324
wk
42
8:30 Orange Belt Training IM (1)
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
16:30 Saxofoonles
16:45 slagwerklessen Schutterij
19:00 Nicole Jöris BodyTraining
19:00 bridge club
19:30 Fotogroep
20:30 Antoon's aerobic
8:00 Overleg M&S
9:00 Cursus KCC
9:00 Teamstart WMO/Jeugd
10:00 dansen 50 plus
10:30 Teamstart Beleidsteam M&S
15:00 klarinet concordia
15:00 slagwerk
16:30 dwarsfluit concordia
18:00 dwarsfluit les Sibbe
18:00 Slagwerkles Sint Rosa
18:00 Hoornles
18:00 Klarinetles Sint Rosa
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Repetitie drumband
9:30 Nicole Jöris BodyTraining
9:30 schilderen
10:00 Informatiemanagement Jonathan Berden
10:45 St. Swem
13:30 Soos middag
16:30 slagwerklessen Schutterij
19:30 Werelddans
21:00 Werelddans
10:00 Nicole Jöris BodyTraining
10:00 Bloemschikken
11:00 Uitvoeringsteam Beleid M&S
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Schildersgroep
20:00 Repetitie
10:00 schilderen
14:15 Sociaal vitaal
16:15 sociaal vitaal vervolg
19:00 vrijwilligersavond

16:00 jeugdharmonie




10:00 Drumband Schutterij
13:00 werkgroep Fam. Horbach



25262728293031
wk
43
9:30 Bijeenkomst Pensioenfonds Zorg en Welzijn
16:45 slagwerklessen Schutterij
19:00 bridge club


9:00 Teamstart WMO/Jeugd
10:00 dansen 50 plus
10:30 Teamstart Beleidsteam M&S
14:00 concert Envida
15:00 slagwerk
15:00 klarinet concordia
16:30 dwarsfluit concordia
18:00 Hoornles
19:00 ehbo herhalingsles
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Repetitie drumband
9:30 schilderen
10:45 St. Swem
13:30 modeshow
13:30 Soos middag
16:30 slagwerklessen Schutterij
11:00 Uitvoeringsteam Beleid M&S
19:30 klaarmaken zaal
20:00 Repetitie


10:00 keramiek groepje Appelgaard
14:15 Sociaal vitaal
16:15 sociaal vitaal vervolg
19:00 Drumband Schutterij

9:30 Vaccinaties Griep en Pneumokokken










Gegenereerd op 2021/10/20 om 07:12:49
 

© Copyright 2014-2021 Gemeenschapshuis Oos Heim Margraten, alle rechten voorbehouden.
Deze website werd gebouwd door Xzyra.